Podpořte nás!

Děláme maximum možného pro to, aby prostředí Školy kojota bylo nejen bezpečné, ale i inspirativní. Zrekonstruovali jsme rybník - děti plavou, skáčou, otužují se, jezdí na kánoích nebo hrají hokej. Udělali jsme archeologické pískoviště, workoutové přírodní cvičiště, stavíme kovárnu a chystáme stavbu srubů a dobrodružné hřiště a lesní parkour...

Je-li Ti sympatické to, co děláme, přilož ruku k dílu a připoj se! 

Pomož tím, že přijedeš manuálně pracovat (bydlení a stravu zajistíme) nebo nám pošli příspěvek na materiál či vybavení. 

Nebo prostě zavolej, přijeď se podívat a navrhni dar, kterým můžeš přispět.

Každá pomoc se počítá!

V roce 2018 nás podpořili: Karel Tůma, Jiří Švorc, Michael Červenka, Ondřej Pravdivý, Pavel Protiva, Tichá rodina a další.                                                                                                                                                            Děkujeme!