KURZY, WORKSHOPY, LEKCE, VÝCVIK

CESTA BOJOVNÍKA 2019 (chlapci 7 - 12 let) / PLNO

Roční výcvik pro chlapce zajišťuje připravenost a zralost k přechodovému rituálu od matky k otci, z dítěte do chlapce. Přechod do sféry otců a mužů. 5 VÍKENDŮ + 2 VÍCEDENNÍ POBYTY V DIVOČINĚ Série zážitkových kurzů, které rozvíjejí a upevňují základní vlastnosti bojovníka: ODVAHA - PŘÁTELSTVÍ - VYTRVALOST - ODOLNOST Tento kurz je výběrový a má omezený počet účastníků. Termín výcviku: březen 2019 - duben 2020. POČET VOLNÝCH MÍST: 0

12 000,00 Kč

31. 5. - 2. 6. MATKA A DÍTĚ

Víkendový pobyt na rodinné farmě. Harmonizující aktivity v kruhu žen a jejich dětí, workshopy tradičních řemesel. Aktivity v divoké přírodě, přednáška a diskuze na téma: Chybí mi v rodině muž! informace o přechodových rituálech, sdílení i prastaré pohanské hry.  Matkám  pomáhá nalézt odpovědi na otázky, se kterými se potýkáme: o vztahu k dětem, o problémech v partnerském vztahu, v práci, o změnách, kterými trpíme, o výzvách, kterým čelíme.  Cena je za 2 osoby. Další termíny: 6. - 8. 9.

2 000,00 Kč

POŠLI TO DÁL: BOJOVNÍK

Pomoz nám realizovat program v dětských domovech!  Škola kojota provádí v dětských domovech zkušenostní terapii. Jde o metodu umožňující otvírání cest k prožitkům, které dětem pomáhají odhalovat jejich dosud skryté síly a schopnosti. Jezdíme za dětmi s pohybovými hrami Empower the Child a bereme chlapce na zážitkové kurzy Cesta bojovníka. Tvůj příspěvek umožní víkendový pobyt v divočině pro jedno dítě nebo pomůže snížit produkční náklady výjezdů do dětských domovů.

500,00 Kč

POŠLI TO DÁL: TÁBOŘIŠTĚ

Pomoz nám vybavit base camp!  Pro tuto sezónu potřebujeme 3 lana, další 2 tee pee (5 metrů), 2 várnice na čaj, 2 vzduchovky, 3 luky + šípy + zástěnu, základní nářadí (rýč, vidle, hrábě, kosa, sekera), dřevo na stavby a topení, sadu karabin a úvazků pro stromolezení, 2 kotlíky na vaření...

3 000,00 Kč

10. - 12. 5. OTEC A DÍTĚ

Víkendový pobyt v divočině. Jeden otec + jedno dítě.  Zážitkový kurz upevňující, léčící nebo prohlubující vztah mezi otcem a dítětem. Pohybové hry, workshopy, vaření na ohni, spaní v tee pee. Sdílení, přátelství a síla mužského kruhu.  Otcům pomáhá nalézt odpovědi na otázky, se kterými se potýkáme: jak být vzorem svým dětem, o vztahu k synům (i dcerám), o problémech s ženami, v práci, o změnách, kterými trpíme, o výzvách, kterým čelíme. Společně hledáme a nalézáme odpovědi, cesty a řešení. Ve vzájemné důvěře a pochopení. Další termíny: 14. - 16. 6. / 18. - 20. 10.  

2 000,00 Kč

RAW MAN 2019: zážitkový kurz pro muže

Opravdové dobrodružství pro muže a otce, kteří chtějí předávat svým dětem mužské hodnoty a vzorce chování. Akce pro muže, kteří svoji účastí podpoří projekt integrace dětí z dětských domovů. Náročná cesta divočinou za vnitřním zdrojem své síly. Vystoupení z komfortní zóny, odpočinek od technologií a civilizace. Přátelství, odvaha, vytrvalost i adrenalin v ryzí formě. Budeš žít! Jarní sjezd řeky (1. - 5. 5.) Workshop primitivních dovedností (31. 5. - 2. 6.) Podzimní horský trek (24. - 28. 10.) Zimní táboření v tee pee (13. - 15. 12.) Zimní výprava na sněžnicích (23. - 26. 1.) Cena nemusí být definitivní. Může se snížit nebo navýšit s ohledem na náročnost akce (půjčovné lodí, doprava, ubytování). 

2 000,00 Kč