KURZY, WORKSHOPY, LETNÍ TÁBOŘENÍ, VÝCVIK

CESTA BOJOVNÍKA 2022 (roční kurz)

Roční výcvik pro chlapce (8 - 13 let) zajišťuje připravenost a zralost k přechodovému rituálu od matky k otci, z dítěte do chlapce. Přechod do sféry otců a mužů. 8 VÍKENDŮ + 2 VÍCEDENNÍ POBYTY V DIVOČINĚ Série zážitkových kurzů, které rozvíjejí a upevňují základní vlastnosti bojovníka: ODVAHA - PŘÁTELSTVÍ - VYTRVALOST - ODOLNOST Tento kurz je výběrový a má omezený počet účastníků. Termín výcviku: říjen 2021 - září 2022. Cena za roční kurz je 15.000 Kč. Záloha za 5.000 Kč.

5 000,00 Kč

POŠLI TO DÁL: BOJOVNÍK

Pomoz nám realizovat program v dětských domovech!  Škola kojota provádí v dětských domovech zkušenostní terapii. Jde o metodu umožňující otvírání cest k prožitkům, které dětem pomáhají odhalovat jejich dosud skryté síly a schopnosti. Jezdíme za dětmi s pohybovými hrami Empower the Child a bereme chlapce na zážitkové kurzy Cesta bojovníka. Tvůj příspěvek umožní víkendový pobyt v divočině pro jedno dítě nebo pomůže snížit produkční náklady výjezdů do dětských domovů.

500,00 Kč

POŠLI TO DÁL: TÁBOŘIŠTĚ

Pomoz nám vybavit tábořiště!  Pro tuto sezónu potřebujeme 3 luky a příslušenství, 1 tee pee (7 metrů), 2 várnice na čaj, 2 vzduchovky, základní nářadí (rýč, vidle, hrábě, kosa, sekera), dřevo na stavby a topení, sadu karabin a úvazků pro stromolezení, 2 kanoe... Přispět můžeš i darem, třeba na garáži leží kanoe, která nemá využití!

3 000,00 Kč

CESTA AMAZONKY 2021 (roční kurz)

Roční výcvik pro dívky (8 - 13 let) rozvíjí identitu na základě vlastního sebepoznání a sebepřijetí, vlastních hodnot a postojů.  Amazonky se naučí vnímat své tělo, budovat zdravé návyky jako je vyvážené stravování, cvičení či dostatečný spánek.  Kurz pomáhá řešit problémy prepubertálního věku (nejistota, pocit ohrožení, pocit nedostatečnosti, nízká sebedůvěra). S podporou průvodkyň objeví posvátnou ženskou energii, svoji sebeúctu, vědomí svého spojení s hlubší moudrostí přírody a vesmíru. Připravuje k prvnímu rituálu menarche. 8 VÍKENDŮ + 2 VÍCEDENNÍ POBYTY V DIVOČINĚ Tento kurz je výběrový a má omezený počet účastníků. Termín výcviku: březen 2021 - květen 2022. Celková cena za roční kurz je 15.000 Kč, záloha je 5.000 Kč.

5 000,00 Kč