KURZY, WORKSHOPY, LETNÍ TÁBOŘENÍ, VÝCVIK

VELKÁ AMAZONKA: víkend báječné živé ženy / 28.-30.5. 2021

Víkendový pobyt v přírodě pro dospělé ženy, které si chtějí připomenout divokost, soulad s přírodou, tvoření přírodních šperků, být sama sebou v té nejryzejší přirozenosti. Spaní v tee pee, střelba z luku, rozdělávání ohně, koupání za rozbřesku a vzájemné sdílení. Bez účasti dětí.  Záloha ve výši 500 Kč, celková cena kurzu (zahrnuje ubytování) je 1.500 Kč. Max. počet 20 osob. Možnost vegetariánské stravy z lokálních zdrojů.  

500,00

Kruhy v Jamkách: Přirozená strava dětí, jak na to? / 29.-30.5. 2021

Víkendová setkání pro vědomé rodiče. Setkání, kde se můžete poradit, utřídit si názory nebo sdílet své otázky či pochyby. Kde budete mít společný čas na výměnu zkušeností rodičů, pedagogů, psychologů či poradců. Místo, kde najdete rady, tipy, návody nebo inspiraci. Prostor, kde si odpočinete a vaše děti se vyřádí v divočině. Hostem bude PharmDr. Margit Slimáková, specialistka na zdravotní prevenci a výživu.  Záloha ve výši 800 Kč, celková cena kurzu (zahrnuje ubytování) je 1.800 Kč. Max. počet 20 osob. Možnost vegetariánské stravy z lokálních zdrojů. Termín: 29.-30.5. 2021

800,00

LETNÍ TÁBOŘENÍ ŠKOLY KOJOTA: II. turnus

Společné táboření pro účastníky a příznivce výcviku Cesta bojovníka.  10 dnů naplněných společnými zálesáckými aktivitami, pohybovými hrami, aktivním pohybem a pobytem v přírodě.  Termín: 16. - 25. 7. 2021 Téma tábora je ODVAHA - PŘÁTELSTVÍ - VYTRVALOST - ODOLNOST

5 500,00

CESTA BOJOVNÍKA 2022 (roční kurz)

Roční výcvik pro chlapce (8 - 13 let) zajišťuje připravenost a zralost k přechodovému rituálu od matky k otci, z dítěte do chlapce. Přechod do sféry otců a mužů. 8 VÍKENDŮ + 2 VÍCEDENNÍ POBYTY V DIVOČINĚ Série zážitkových kurzů, které rozvíjejí a upevňují základní vlastnosti bojovníka: ODVAHA - PŘÁTELSTVÍ - VYTRVALOST - ODOLNOST Tento kurz je výběrový a má omezený počet účastníků. Termín výcviku: říjen 2021 - září 2022. Cena za roční kurz je 15.000 Kč. Záloha za 5.000 Kč.

5 000,00

POŠLI TO DÁL: BOJOVNÍK

Pomoz nám realizovat program v dětských domovech!  Škola kojota provádí v dětských domovech zkušenostní terapii. Jde o metodu umožňující otvírání cest k prožitkům, které dětem pomáhají odhalovat jejich dosud skryté síly a schopnosti. Jezdíme za dětmi s pohybovými hrami Empower the Child a bereme chlapce na zážitkové kurzy Cesta bojovníka. Tvůj příspěvek umožní víkendový pobyt v divočině pro jedno dítě nebo pomůže snížit produkční náklady výjezdů do dětských domovů.

500,00

POŠLI TO DÁL: TÁBOŘIŠTĚ

Pomoz nám vybavit tábořiště!  Pro tuto sezónu potřebujeme 3 luky a příslušenství, 1 tee pee (7 metrů), 2 várnice na čaj, 2 vzduchovky, základní nářadí (rýč, vidle, hrábě, kosa, sekera), dřevo na stavby a topení, sadu karabin a úvazků pro stromolezení, 2 kanoe... Přispět můžeš i darem, třeba na garáži leží kanoe, která nemá využití!

3 000,00

Kruhy v Jamkách: Domácí vzdělávání nebo unschooling nebo co? / 18.-20.6. 2021

Setkání, kde se můžete poradit, utřídit si názory nebo sdílet své otázky či pochyby. Kde budete mít společný čas na výměnu zkušeností rodičů, pedagogů, psychologů či poradců. Místo, kde najdete rady, tipy, návody nebo inspiraci. Prostor, kde si odpočinete a vaše děti se vyřádí v divočině. Hostem bude Renata Ježková , psycholožka a spolupracovnice Asociace pro domácí vzdělávání a iniciativy Svoboda učení. Ve svobodné demokratické škole Donum Felix působí jako poradce a facilitátorka vztahů. Záloha ve výši 800 Kč, celková cena kurzu (zahrnuje ubytování) je 1.800 Kč. Max. počet 20 osob. Možnost vegetariánské stravy z lokálních zdrojů. 

800,00

CESTA AMAZONKY 2021 (roční kurz)

Roční výcvik pro dívky (8 - 13 let) rozvíjí identitu na základě vlastního sebepoznání a sebepřijetí, vlastních hodnot a postojů.  Amazonky se naučí vnímat své tělo, budovat zdravé návyky jako je vyvážené stravování, cvičení či dostatečný spánek.  Kurz pomáhá řešit problémy prepubertálního věku (nejistota, pocit ohrožení, pocit nedostatečnosti, nízká sebedůvěra). S podporou průvodkyň objeví posvátnou ženskou energii, svoji sebeúctu, vědomí svého spojení s hlubší moudrostí přírody a vesmíru. Připravuje k prvnímu rituálu menarche. 8 VÍKENDŮ + 2 VÍCEDENNÍ POBYTY V DIVOČINĚ Tento kurz je výběrový a má omezený počet účastníků. Termín výcviku: březen 2021 - květen 2022. Celková cena za roční kurz je 15.000 Kč, záloha je 5.000 Kč.

5 000,00