Cesta z hnízda je nový kurz pro nejmladší dobrodruhy.

20.03.2023

Objevovat, vyrábět, hrát si a prožívat s kamarádkami a kamarády dobrodružství v přírodě. Aktivní pobyt pod korunami stromů, v blízkosti potoka a táborového ohně. Základy práce s nožem a sekerou, střílení z luků a vzduchových zbraní, rýžování zlata i cesty odvahy. První kroky k samostatnosti a poznávání svého těla i duše. Bez rodičů, telefonů, počítačů a wifi.

Kurz určený pro naše nejmladší děti (7-9 let, holky i kluci dohromady), které zvládnou víkend bez rodičů. Cílem kurzu je hrát hry v přírodě a díky tomu poznávat své slabé a silné stránky. Zjistit, že příroda je bezpečné místo plné úžasných možností. Naučit se samostatnosti a různým zálesáckým dovednostem. Najít kamarády pro společná dobrodružství. Být dobrým členem party, zodpovědným a přátelským.

Každé setkání bude mít téma o kterém se pomocí her a dalších aktivit dozvíte mnohem více než ve škole. Bude 8 víkendových a 2 čtyřdenní zážitkové pobyty v přírodě. Společně si vaříme, plánujeme hry a aktivity.

Celoroční kurz začíná v září 2023 a končí v červnu 2024. Přesné termíny setkání budou jasné v květnu a budou uvedeny zde, na konci článku. Rezervační systém je ZDE.