Cesta k sobě: celoroční kurz pro teenagery

11.10.2023

Tento kurz je jedinečnou příležitostí pro mladé lidi, aby se vydali na transformační cestu sebepoznání, uzdravení a posílení. Tím, že čerpá ze životních poznatků průvodců a kombinuje je s praktickými životními dovednostmi, dokáže vybavit účastníky nástroji, které potřebují k navigaci ve výzvách dospívání a budování jasnější budoucnosti. 

Jednoroční kurz pro osobní rozvoj mladistvých (14 - 18 let) pomáhá na cestě k sebepoznání, osobnímu rozvoji a utváření smysluplných spojení. Kurz je postaven na principech pružnosti, sebereflexe, týmové práce a řešení emočních zranění (podle známého psychologa Gábora Matého). Na společných setkáních budeme hledat své JÁ skrze kreativní techniky, tvorbu, pohyb. Bude hledat a rozvíjet svůj potenciál. Pracovat s hlasem a tělem, s pocity a emocemi. Setkáme se sami se sebou při společném tvoření hudby, zpívání a tanci. Nahlédneme do posvátné ženské energie, cykličnosti a uvědomění si svého spojení s hlubší moudrostí přírody v ženském kruhu. Do mužské síly, vytrvalosti a odvahy skrze kruh mužů. Otevřeme téma sexuality, mužsko - ženské energie, vztahů mezi námi. Téma našich strachů, smrti, zranění.

Účastníky čeká 1 víkendové a 6 vícedenních setkání (čtvrtek večer - neděle odpoledne). Místo pro setkání nám poskytne Mlýn Jamky a jeho vnitřní prostory, nebo nedaleké tábořiště a jeho sruby. 

Naši instruktoři Tereza a Petr vytvoří bezpečné a podporující prostředí, takové, které poskytne prostor pro otevřené diskuse, možnost podělit se o své myšlenky, pocity, zkušenosti. Budou se starat o klid a prostor pro sdílení.  

Termíny setkání:

První víkendové setkání: 3.-5.11.

Další setkání: 11.-14.1. 2024, 22.-25.2., 28.-31.3., 25.-28.4., 16.-19.5., 13.-16.6.

Cena kurzu je 23.900 Kč, záloha na první 2 setkání je 6.000 Kč. Objednat můžete ZDE.